Japan Kabuse Sencha Asamushi BIO – zelený čaj, 100g

Tohle je něco speciálního! Vzácný japonský čaj vás potěší sladkostí, jemností a lehkou stopou oříšků v závěru. Čaje... více informací »
Japan Kabuse Sencha Asamushi BIO - zelený čaj
Značka: Manu tea
937 Kč
Ověřit dostupnost »
Tohle je něco speciálního! Vzácný japonský čaj vás potěší sladkostí, jemností a lehkou stopou oříšků v závěru. Čaje...

Tohle je něco speciálního! Vzácný japonský čaj vás potěší sladkostí, jemností a lehkou stopou oříšků v závěru. Čaje asamushi si uchovávají jemnost a specifickou chuť velmi krátkým spařením ještě na plantáži. Ochutnejte sklizeň ekofarmy z ostrova Kjúšú. Čaj můžete připravit klasicky, ale taky za studena. Pokaždé bude jinak úžasný.
Často hledaný produkt Japan Kabuse Sencha Asamushi BIO – zelený čaj, 100g můžete koupit pohodlně tady na webu umístěný v kategorii čistý zelený čaj! Připravili jsme pro vás parádní produkty z naší sekce za výborné peníze! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Japan Kabuse Sencha Asamushi s osvědčenou značkou Manu tea můžete dostat momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 937 Kč.