Japan Kukicha Kagoshima Premium BIO – zelený čaj, 100g

Možná ji znáte jako „divokou husu“ nebo „větvičkový čaj“. Kukicha je skutečně zvláštní, a to jak netypickým vzhledem,... více informací »
Japan Kukicha Kagoshima Premium BIO - zelený čaj
Značka: Manu tea
545 Kč
Ověřit dostupnost »
Možná ji znáte jako „divokou husu“ nebo „větvičkový čaj“. Kukicha je skutečně zvláštní, a to jak netypickým vzhledem,...

Možná ji znáte jako „divokou husu“ nebo „větvičkový čaj“. Kukicha je skutečně zvláštní, a to jak netypickým vzhledem, tak exkluzivní chutí. Kousky stonků a větviček organicky pěstované, zastíněné senchi vás v šálku potěší jemnou travnatou vůní a sladkou chuťovou linkou. Bezpečně v ní poznáte bájnou umami. Kukicha navíc obsahuje velmi málo teinu, dopřávat si ji tedy můžete po celý den. Velmi žádaný výrobek Japan Kukicha Kagoshima Premium BIO – zelený čaj, 100g jde získat právě zde tu na webu v populární kategorii čistý zelený čaj. Nyní můžete najít další kousky z této populární kategorie za nejnižší cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Manu tea představuje vysoce kvalitní sortiment. za překvapivě výhodné ceny! Nakupujte výhoděn u nás.

Oblíbený a kvalitní výrobek Japan Kukicha Kagoshima Premium BIO - zelený čaj, od dodavatele s dobrým jménem Manu tea lze získat právě teď v naší nabídce výhodně! Nyní pořídíte od 545 Kč.