JAPAN KUKICHA – zelený čaj, 100g

Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly... více informací »
JAPAN KUKICHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
371 Kč
Ověřit dostupnost »
Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly...

Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly vzniknout netradičnímu, mimořádně chutnému a zdravému, čaji. Kukicha, to nejsou klasické čajové lístky, ale stonky, stébla a větvičky. I když to původně nikdo nečekal, dávají znamenitý svěží nálev kombinující krémovou sladkost, lehkou ořechovost a příjemnou hořkost. Velmi prodávaný výrobek JAPAN KUKICHA – zelený čaj, 100g máte možnost najít aktuálně tu na našich stránkách v rubrice čistý zelený čaj. Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze! Tento vyjímečný výrobce Manu tea pro vás připravuje vysoce kvalitní produkty. za super cenu. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Oblíbený a kvalitní produkt JAPAN KUKICHA - zelený čaj, od této skvělé značky Manu tea snadno získáte na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně stojí u nás 371 Kč.