JAPAN KUKICHA – zelený čaj, 250g

Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly... více informací »
JAPAN KUKICHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
733 Kč
Ověřit dostupnost »
Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly...

Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly vzniknout netradičnímu, mimořádně chutnému a zdravému, čaji. Kukicha, to nejsou klasické čajové lístky, ale stonky, stébla a větvičky. I když to původně nikdo nečekal, dávají znamenitý svěží nálev kombinující krémovou sladkost, lehkou ořechovost a příjemnou hořkost.
Oblíbený a kvalitní produkt JAPAN KUKICHA – zelený čaj, 250g můžete koupit již dnes tu na našich stránkách zařazený v kategorii čistý zelený čaj! Podívejte se na vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více kousků od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nový kousek JAPAN KUKICHA - zelený čaj, od přední značky Manu tea jednoduše získáte nyní za skvělou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 733 Kč.