JAPAN KUKICHA – zelený čaj, 500g

Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly... více informací »
JAPAN KUKICHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
1 212 Kč
Ověřit dostupnost »
Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly...

Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly vzniknout netradičnímu, mimořádně chutnému a zdravému, čaji. Kukicha, to nejsou klasické čajové lístky, ale stonky, stébla a větvičky. I když to původně nikdo nečekal, dávají znamenitý svěží nálev kombinující krémovou sladkost, lehkou ořechovost a příjemnou hořkost.Tento nejprodávanější produkt JAPAN KUKICHA – zelený lze sehnat nyní tu na našem webu umístěný v sekci čistý zelený čaj! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Povedený produkt JAPAN KUKICHA - zelený čaj, od značky s tradicí a dobrou pověstí Manu tea jednoduše můžete sehnat zde za výhodné peníze. Nyní za akční cenu 1 212 Kč.