JAPAN KUKICHA – zelený čaj, 50g

Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly... více informací »
JAPAN KUKICHA - zelený čaj
Značka: Manu tea
218 Kč
Ověřit dostupnost »
Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly...

Pod rákosovými sítěmi, na úpatí stále aktivní sopky, na ostrově se subtropickým klima. Tak rostou čajovníky, které daly vzniknout netradičnímu, mimořádně chutnému a zdravému, čaji. Kukicha, to nejsou klasické čajové lístky, ale stonky, stébla a větvičky. I když to původně nikdo nečekal, dávají znamenitý svěží nálev kombinující krémovou sladkost, lehkou ořechovost a příjemnou hořkost.Tento kvalitní a žádaný výrobek je k dispozici taky tady na webu v populární rubrice čistý zelený čaj. Nyní získáte ještě další kousky ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Oblíbený dodavatel Manu tea vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kousky značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kousek JAPAN KUKICHA - zelený čaj, od spolehlivého výrobce Manu tea máte možnost získat na našich stránkách teď právě za rozumné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 218 Kč.