JAPAN SENCHA BIO – zelený čaj, 250g

Japonské Miyazaki není jen oblíbeným turistickým rezortem. Prefekturu na ostrově Kjúšú vyhledávají také znalci zelených... více informací »
JAPAN SENCHA BIO - zelený čaj
Značka: Manu tea
345 Kč
Ověřit dostupnost »
Japonské Miyazaki není jen oblíbeným turistickým rezortem. Prefekturu na ostrově Kjúšú vyhledávají také znalci zelených...

Japonské Miyazaki není jen oblíbeným turistickým rezortem. Prefekturu na ostrově Kjúšú vyhledávají také znalci zelených čajů. Bio Sencha je typickým příkladem místní tradiční produkce. Výborný čaj se svěží a lehkou chutí se hodí pro celodenní popíjení. Čajové zahrady, ze kterých ho vozíme, se rozkládají ve vyšších nadmořských výškách, čajovníky jsou pěstovány v organickém režimu.
Velmi oblíbený produkt JAPAN SENCHA BIO – zelený čaj, 250g jde koupit jednoduše tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci čistý zelený čaj! Pořiďte si ještě jiné produkty z této sekce v bezva akci! Přední dodavatel Manu tea pro vás vyrábí skvělý sortiment. za parádní ceny. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Hodně povedený produkt JAPAN SENCHA BIO - zelený čaj, od výrobce se zárukou kvality Manu tea lze sehnat aktuálně skutečně levně. Výhodně za 345 Kč.