JAPONSKÁ SENCHA MAKOTO – zelený čaj, 250g

Do Japonska se čaj dostal v 9. století. Buddhističtí mniši, kteří ho přivezli z Číny, vyprávěli legendu o císaři Shen... více informací »
JAPONSKÁ SENCHA MAKOTO - zelený čaj
Značka: Manu tea
384 Kč
Ověřit dostupnost »
Do Japonska se čaj dostal v 9. století. Buddhističtí mniši, kteří ho přivezli z Číny, vyprávěli legendu o císaři Shen...

Do Japonska se čaj dostal v 9. století. Buddhističtí mniši, kteří ho přivezli z Číny, vyprávěli legendu o císaři Shen Nungovi. Když si prý jednou nad ohněm převařoval vodu, nafoukal mu do ní vítr pár čajových lístků. Císaře zaujala jejich vůně a vodu s lístečky ochutnal. Byla vynikající! Osvěžující, povzbudivá a chutná. Vyzkoušejte, jaký čaj dnes v Japonsku roste. Výjimečný produkt pořídíte již dnes tady a teď na našich stránkách v kategorii čistý zelený čaj. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z naší sekce za super peníze. Významný dodavatel Manu tea pro své zákazníky poskytuje skvělý sortiment za dobré peníze! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný výrobek JAPONSKÁ SENCHA MAKOTO - zelený čaj, od skvělé značky Manu tea jednoduše můžete pořídit právě zde ve výhodné akci. V současnosti pořídíte za cenu 384 Kč.