JASMÍNOVÝ – zelený čaj, 100g

Jestli pořád nevíte, který z našich báječných sypaných čajů si vybrat, vsaďte na jasmínovou klasiku. Proslulá specialita z... více informací »
JASMÍNOVÝ - zelený čaj
Značka: Manu tea
149 Kč
Ověřit dostupnost »
Jestli pořád nevíte, který z našich báječných sypaných čajů si vybrat, vsaďte na jasmínovou klasiku. Proslulá specialita z...

Jestli pořád nevíte, který z našich báječných sypaných čajů si vybrat, vsaďte na jasmínovou klasiku. Proslulá specialita z Dálného východu má okouzlující nebeskou vůní, která zahání vnitřní neklid. Jasmínový čaj patří do tradiční čínské kultury nejméně tisíc let. Až ho ochutnáte, stane se i vaším favoritem.Nejprodávanější výrobek JASMÍNOVÝ – zelený čaj, lze nakoupit také tady na stránkách v sekci aromatizovaný zelený čaj. Najděte si ještě ostatní výrobky z této oblíbené rubriky v bezva akci! U zákazníků oblíbená značka Manu tea svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty za rozumné peníze. Nabídka platí do vyprodání zásob! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt JASMÍNOVÝ - zelený čaj, s pečetí kvality od značky Manu tea najdete zrovna dnes téměř zdarma. V akci od 149 Kč.