JEMNÁ TŘEŠEŇ – bílý čaj, 10g

Měkký plod složený ze sladké dužiny a pecky má červenou barvu, kulovitý tvar a dlouhou stopku. Díky vysokému obsahu vody je... více informací »
JEMNÁ TŘEŠEŇ - bílý čaj
Značka: Manu tea
57 Kč
Ověřit dostupnost »
Měkký plod složený ze sladké dužiny a pecky má červenou barvu, kulovitý tvar a dlouhou stopku. Díky vysokému obsahu vody je...

Měkký plod složený ze sladké dužiny a pecky má červenou barvu, kulovitý tvar a dlouhou stopku. Díky vysokému obsahu vody je velmi šťavnatý. Ovocné cukry, vitaminy a minerály z něj dělají oblíbenou lahůdku. Už se vám sbíhají sliny? Třešně má rád snad každý. A když se doplní jemným bílým čajem z čínských hor, vznikne dobrota vpravdě královská.
Tento levný produkt JEMNÁ TŘEŠEŇ – bílý jde získat rovnou tu na našem webu ve známé rubrice aromatizovaný bílý čaj! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt JEMNÁ TŘEŠEŇ - bílý od dodavatele kvalitních produktů Manu tea jednoduše seženete tady a teď za výprodejovou cenu! Výhodně teď u nás za 57 Kč.