JEMNÁ TŘEŠEŇ – bílý čaj, 50g

Měkký plod složený ze sladké dužiny a pecky má červenou barvu, kulovitý tvar a dlouhou stopku. Díky vysokému obsahu vody je... více informací »
JEMNÁ TŘEŠEŇ - bílý čaj
Značka: Manu tea
145 Kč
Ověřit dostupnost »
Měkký plod složený ze sladké dužiny a pecky má červenou barvu, kulovitý tvar a dlouhou stopku. Díky vysokému obsahu vody je...

Měkký plod složený ze sladké dužiny a pecky má červenou barvu, kulovitý tvar a dlouhou stopku. Díky vysokému obsahu vody je velmi šťavnatý. Ovocné cukry, vitaminy a minerály z něj dělají oblíbenou lahůdku. Už se vám sbíhají sliny? Třešně má rád snad každý. A když se doplní jemným bílým čajem z čínských hor, vznikne dobrota vpravdě královská. Nový kus JEMNÁ TŘEŠEŇ – bílý lze nakoupit ještě na stránkách v oblíbené kategorii aromatizovaný bílý čaj. Podívejte se na parádní zboží z naší rubriky za akční cenu. Přední dodavatel Manu tea má vysoce kvalitní sortiment.! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Hodně prodávaný produkt JEMNÁ TŘEŠEŇ - bílý originál od značky Manu tea máte možnost dostat zde teď za super cenu. Nyní za akční cenu 145 Kč.