KING MAO FENG – bílý čaj, 50g

To bylo tak… mladý učenec se zamiloval do krásné dívky pracující v čajových zahradách bohatého statkáře. Ten ji chtěl... více informací »
KING MAO FENG - bílý čaj
Značka: Manu tea
109 Kč
Ověřit dostupnost »
To bylo tak… mladý učenec se zamiloval do krásné dívky pracující v čajových zahradách bohatého statkáře. Ten ji chtěl...

To bylo tak… mladý učenec se zamiloval do krásné dívky pracující v čajových zahradách bohatého statkáře. Ten ji chtěl získat, a tak přinutil její rodiče, aby mu dívku dali. V noci před svatbou se děvče vykradlo z domu a běželo za milým. Ležel zavražděný statkářovou rukou na okraji lesa. Krasavice nad hrobem plakala, až z něj vyrostl čajovníkový keř. Bílý čaj se stal symbolem jejich čisté lásky…
Tento designový produkt KING MAO FENG – bílý čaj, 50g seženete právě teď tady a teď na našem webu umístěný v sekci čistý bílý čaj! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie v akci! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás více kousků od značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Manu tea má na skladě prvotřídní produkty.. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Hodně povedený produkt KING MAO FENG - bílý čaj, od dodavatele zboží Manu tea máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách ve výprodejové akci. Momentálně k dispozici za 109 Kč.