KVETOUCÍ LILIE – kvetoucí čaj, 10g

Patřily výhradně na císařský stůl. Pak se jakoby ztratily, pak se znova objevily a od té doby je najdete i v naší nabídce.... více informací »
KVETOUCÍ LILIE - kvetoucí čaj
Značka: Manu tea
94 Kč
Ověřit dostupnost »
Patřily výhradně na císařský stůl. Pak se jakoby ztratily, pak se znova objevily a od té doby je najdete i v naší nabídce....

Patřily výhradně na císařský stůl. Pak se jakoby ztratily, pak se znova objevily a od té doby je najdete i v naší nabídce. Takzvané kvetoucí čaje patří k Číně stejně jako porcelán a papír. Jejich jedinečná krása se ale ukrývá uvnitř. Po zalití horkou vodou se zelené valounky rozevřou a dovolí barevnému květu vystoupat až k hladině. Je to parádní podívaná!Tento kvalitní produkt naleznete bezprostředně tady na stránkách v oblíbené kategorii kvetoucí čaj. Nyní koupíte nové zboží z této populární rubriky za super peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další skvělé produkty od dodavatele Manu tea. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce Manu tea může nabídnout skvělé zboží .

Tento vynikající produkt KVETOUCÍ LILIE - kvetoucí čaj, od značky s dlouholetou historií Manu tea snadno můžete pořídit u nás právě za zcela nejnižší cenu. Výhodně za cenu 94 Kč.