KVETOUCÍ LILIE – kvetoucí čaj, 250g

Patřily výhradně na císařský stůl. Pak se jakoby ztratily, pak se znova objevily a od té doby je najdete i v naší nabídce.... více informací »
KVETOUCÍ LILIE - kvetoucí čaj
Značka: Manu tea
1 061 Kč
Ověřit dostupnost »
Patřily výhradně na císařský stůl. Pak se jakoby ztratily, pak se znova objevily a od té doby je najdete i v naší nabídce....

Patřily výhradně na císařský stůl. Pak se jakoby ztratily, pak se znova objevily a od té doby je najdete i v naší nabídce. Takzvané kvetoucí čaje patří k Číně stejně jako porcelán a papír. Jejich jedinečná krása se ale ukrývá uvnitř. Po zalití horkou vodou se zelené valounky rozevřou a dovolí barevnému květu vystoupat až k hladině. Je to parádní podívaná!Vysoce kvalitní produkt KVETOUCÍ LILIE – kvetoucí čaj, 250g lze zakoupit nyní tady u nás v populární rubrice kvetoucí čaj. Připravili jsme ještě další produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! V očích zákazníků populární výrobce Manu tea prodává vysoce kvalitní sortiment.. Vždyť to vidíte sami.

Často hledaný produkt KVETOUCÍ LILIE - kvetoucí od značky se zárukou kvality Manu tea jednoduše najdete aktuálně na webu výhodně. Právě teď jen za 1 061 Kč.