KVETOUCÍ PAMPELIŠKA – kvetoucí čaj, 1000g

Kvetoucí čaje patří k čínským specialitkám, které nejen, že dobře vypadají, ale také výborně chutnají. Tato Kvetoucí... více informací »
KVETOUCÍ PAMPELIŠKA - kvetoucí čaj
Značka: Manu tea
4 055 Kč
Ověřit dostupnost »
Kvetoucí čaje patří k čínským specialitkám, které nejen, že dobře vypadají, ale také výborně chutnají. Tato Kvetoucí...

Kvetoucí čaje patří k čínským specialitkám, které nejen, že dobře vypadají, ale také výborně chutnají. Tato Kvetoucí pampeliška je důkazem, že máme pravdu. Když ji zalijete horkou vodou, odmění se nádherným sytě oranžovým květem. Nálev bude sladce florální, jemný a osvěžující. Z jedné kuličky čaje připravíte až čtyři konvičky.
Akční a ve slevě výrobek máte možnost koupit prostě tady na našem webu v populární sekci kvetoucí čaj! Připravili jsme jiné produkty ve zmiňované kategorii snadno online! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další kousky od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Manu tea má v nabídce prvotřídní sortiment. za překvapivě výhodnou cenu.

Ve slevě produkt KVETOUCÍ PAMPELIŠKA - kvetoucí od dodavatele kvalitních produktů Manu tea můžete dostat bezpečně online ve slevě! Cenově vychází na 4 055 Kč.