LAGUNA BARA BORA – ovocný čaj, 10g

Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna... více informací »
LAGUNA BARA BORA - ovocný čaj
Značka: Manu tea
48 Kč
Ověřit dostupnost »
Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna...

Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna Bara Bora je proto jahodově sladká a voňavá. Aby vás tenhle čaj nikdy nenudil, přidali jsme taky maliny, kousky jablek, papáju, ibišek, bezinky… Popíjejte celodenně a mějte jahodovou pohodu.
Tento exkluzivní kousek LAGUNA BARA BORA – ovocný čaj, seženete bez problémů tady na stránkách ve známé kategorii ovocný čaj s ibiškem! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Přední výrobce Manu tea dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment. za super ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento žádaný kousek LAGUNA BARA BORA - od společnosti s dlouholetou tradicí Manu tea snadno můžete sehnat právě zde za báječnou cenu. Levně za 48 Kč.