LAGUNA BARA BORA – ovocný čaj, 250g

Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna... více informací »
LAGUNA BARA BORA - ovocný čaj
Značka: Manu tea
338 Kč
Ověřit dostupnost »
Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna...

Ano, jahody milujeme. Pro skvostnou chuť a podmanivou vůni. Zapomínat ale nemůžeme ani na jejich super zdravotní přínosy. Laguna Bara Bora je proto jahodově sladká a voňavá. Aby vás tenhle čaj nikdy nenudil, přidali jsme taky maliny, kousky jablek, papáju, ibišek, bezinky… Popíjejte celodenně a mějte jahodovou pohodu.
Designový výrobek máte možnost sehnat nyní tady na stránkách zařazený v rubrice ovocný čaj s ibiškem. Získejte parádní výrobky ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Přední dodavatel Manu tea může nabídnout prvotřídní produkty ! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další zboží od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající výrobek LAGUNA BARA BORA - ovocný čaj, od společnosti s dlouholetou tradicí Manu tea máte možnost koupit v aktuální nabídce výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 338 Kč.