LAPACHO MATTO GROSSO, 100g

Pro jihoamerické indiány je to Strom bohů. Pro botaniky Tabebuia impetiginosa. A pro obdivovatele přírody jde o dlouhověkého... více informací »
LAPACHO MATTO GROSSO
Značka: Manu tea
101 Kč
Ověřit dostupnost »
Pro jihoamerické indiány je to Strom bohů. Pro botaniky Tabebuia impetiginosa. A pro obdivovatele přírody jde o dlouhověkého...

Pro jihoamerické indiány je to Strom bohů. Pro botaniky Tabebuia impetiginosa. A pro obdivovatele přírody jde o dlouhověkého přítele, který rozdává radost a potěšení. Lapacho po tisíciletí adorují vyznavači fytoterapie, ale také třeba stavebníci. Ti první zaměřují pozornost k jeho kůře, druzí k mimořádně odolnému dřevu. A všichni společně vzhlíží k jeho koruně s úžasnými růžovo-fialovými květy. Výjimečný a žádaný produkt LAPACHO MATTO GROSSO, 100g najdete zrovna tady a teď na našem webu v populární kategorii lapacho! Připravili jsme další zboží z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka Manu tea dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky za super peníze! A to ještě není vše.

Tento neodolatelný produkt LAPACHO MATTO GROSSO, 100g od výrobce s dlouholetou historií Manu tea máte možnost získat tady a teď za mimořádně nízkou cenu. Zrovna nyní za cenu 101 Kč.