LESNÍ OVOCE – ovocný čaj, 100g

Přichystali jsme laskominu hodnu královské tabule! Velkou mísu sladkých malin jsme smíchali s talířem šťavnatých ostružin,... více informací »
LESNÍ OVOCE - ovocný čaj
Značka: Manu tea
138 Kč
Ověřit dostupnost »
Přichystali jsme laskominu hodnu královské tabule! Velkou mísu sladkých malin jsme smíchali s talířem šťavnatých ostružin,...

Přichystali jsme laskominu hodnu královské tabule! Velkou mísu sladkých malin jsme smíchali s talířem šťavnatých ostružin, zasypali hrnkem jahod a vyladili lžičkou bezinek. Pro potěchu mlsných jazýčků nechybí ani jablka, ibišek, šípky. To všechno proto, že les opravdu milujeme. A co vy? Zlevněný kus dostanete rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice ovocný čaj s ibiškem! Nyní koupíte oblíbené výrobky ze zmíněné sekce v bezva akci. To však není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek LESNÍ OVOCE - ovocný čaj, od výrobce Manu tea snadno naleznete u nás za super cenu. Výhodně teď u nás za 138 Kč.