LONG ZHU GREEN – zelený čaj, 1000g

Nahřejte si skleněnou konvičku, nasypte do ní zelené perly Long Zhu Green a sledujte, jak po zalití horkou vodou stoupají k... více informací »
LONG ZHU GREEN - zelený čaj
Značka: Manu tea
3 157 Kč
Ověřit dostupnost »
Nahřejte si skleněnou konvičku, nasypte do ní zelené perly Long Zhu Green a sledujte, jak po zalití horkou vodou stoupají k...

Nahřejte si skleněnou konvičku, nasypte do ní zelené perly Long Zhu Green a sledujte, jak po zalití horkou vodou stoupají k hladině, rozvíjejí se v lístky a zase pomalu a něžně padají ke dnu. Není lepší relaxace! Až se nápoj zbarví a rozvoní, přijde chvíle pro ochutnání. Unikátní čaj z vysokých hor je zpracován výhradně ručně a velmi pečlivě. Je to na něm znát!. Tento nejprodávanější produkt LONG ZHU GREEN – zelený čaj, 1000g naleznete pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii čistý zelený čaj! Nyní koupíte ještě další kousky ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Manu tea pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní zboží .

Designový produkt LONG ZHU GREEN - od známé kvalitní značky Manu tea pohodlně získáte zrovna dnes ve výhodné akci. Aktuálně výhodně za 3 157 Kč.