LONG ZHU GREEN – zelený čaj, 50g

Nahřejte si skleněnou konvičku, nasypte do ní zelené perly Long Zhu Green a sledujte, jak po zalití horkou vodou stoupají k... více informací »
LONG ZHU GREEN - zelený čaj
Značka: Manu tea
284 Kč
Ověřit dostupnost »
Nahřejte si skleněnou konvičku, nasypte do ní zelené perly Long Zhu Green a sledujte, jak po zalití horkou vodou stoupají k...

Nahřejte si skleněnou konvičku, nasypte do ní zelené perly Long Zhu Green a sledujte, jak po zalití horkou vodou stoupají k hladině, rozvíjejí se v lístky a zase pomalu a něžně padají ke dnu. Není lepší relaxace! Až se nápoj zbarví a rozvoní, přijde chvíle pro ochutnání. Unikátní čaj z vysokých hor je zpracován výhradně ručně a velmi pečlivě. Je to na něm znát!. Hodně žádaný produkt LONG ZHU GREEN – můžete sehnat ještě tu na webu ve známé sekci čistý zelený čaj. Nyní získáte parádní produkty z této kategorie za zcela nejnižší cenu! To ale není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Manu tea má v nabídce top zboží !

Velmi oblíbený produkt LONG ZHU GREEN - zelený s pečetí kvality od značky Manu tea najdete zrovna dnes za akční cenu. Výhodně za super cenu 284 Kč.