MADAGASKAR – černý čaj, 1000g

Přitažlivý Madagaskar nás inspiroval k přípravě stejnojmenného sypaného čaje. Svými barvami si nezadá s divokou přírodou,... více informací »
MADAGASKAR - černý čaj
Značka: Manu tea
987 Kč
Ověřit dostupnost »
Přitažlivý Madagaskar nás inspiroval k přípravě stejnojmenného sypaného čaje. Svými barvami si nezadá s divokou přírodou,...

Přitažlivý Madagaskar nás inspiroval k přípravě stejnojmenného sypaného čaje. Svými barvami si nezadá s divokou přírodou, vůní evokuje svěží úpatí vysokých hor, v chuti odráží dálky a slunce. Madagaskar má moc odnést vaše starosti a dodat energii. Jeho základem je pravý cejlonský čaj, proto ho vyhledávají studenti, tátové od dětí i aktivní senioři. Tento velmi oblíbený produkt MADAGASKAR – černý čaj, máte možnost koupit rovněž tu na našich stránkách umístěný v kategorii aromatizovaný černý čaj. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za výborné peníze. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Manu tea dlouhodobě dodává top sortiment..

Tento diskontní kus MADAGASKAR - černý čaj, od kvalitní společnosti Manu tea pohodlně seženete momentálně extra se slevou. Zrovna teď v akci za 987 Kč.