MADAGASKAR – černý čaj, 50g

Přitažlivý Madagaskar nás inspiroval k přípravě stejnojmenného sypaného čaje. Svými barvami si nezadá s divokou přírodou,... více informací »
MADAGASKAR - černý čaj
Značka: Manu tea
101 Kč
Ověřit dostupnost »
Přitažlivý Madagaskar nás inspiroval k přípravě stejnojmenného sypaného čaje. Svými barvami si nezadá s divokou přírodou,...

Přitažlivý Madagaskar nás inspiroval k přípravě stejnojmenného sypaného čaje. Svými barvami si nezadá s divokou přírodou, vůní evokuje svěží úpatí vysokých hor, v chuti odráží dálky a slunce. Madagaskar má moc odnést vaše starosti a dodat energii. Jeho základem je pravý cejlonský čaj, proto ho vyhledávají studenti, tátové od dětí i aktivní senioři.
Ve slevě tento produkt MADAGASKAR – černý čaj, lze koupit bez obtíží tady na našem webu umístěný v kategorii aromatizovaný černý čaj. Podívejte se na parádní zboží z naší kategorie za báječnou cenu. Známá značka Manu tea má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží.! Přesvědčte se sami!

Oblíbený výrobek MADAGASKAR - černý čaj, od skvělé značky Manu tea snadno seženete bezpečně online za báječnou cenu! V akci od 101 Kč.