MALINA S LÍPOU – zelený čaj, 1000g

Jako horké léto voní, jako sladký polibek chutná. Malinovo lipový čaj vychází z delikátní kombinace japonské Senchi a... více informací »
MALINA S LÍPOU - zelený čaj
Značka: Manu tea
992 Kč
Ověřit dostupnost »
Jako horké léto voní, jako sladký polibek chutná. Malinovo lipový čaj vychází z delikátní kombinace japonské Senchi a...

Jako horké léto voní, jako sladký polibek chutná. Malinovo lipový čaj vychází z delikátní kombinace japonské Senchi a evropského ovoce a bylinek. Zelený čaj je symbolem přátelství, lípa odhání zlo a temné síly, malina představuje vytrvalost. Sypaný čaj Malina s lípou je tedy ideální pro posezení s přáteli, na nichž nám opravdu záleží.Tento kvalitní a žádaný produkt můžete koupit bezstarostně tu zařazený v rubrice aromatizovaný zelený čaj. Prozkoumejte jiné výrobky z naší sekce za akční cenu. Oblíbený dodavatel Manu tea vám nabízí velmi kvalitní produkty za neuvěřitelně výhodné ceny! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Designový výrobek MALINA S LÍPOU - zelený čaj, od top výrobce Manu tea pohodlně seženete tady nyní výhodně! V akci za cenu 992 Kč.