MALINA S LÍPOU – zelený čaj, 10g

Jako horké léto voní, jako sladký polibek chutná. Malinovo lipový čaj vychází z delikátní kombinace japonské Senchi a... více informací »
MALINA S LÍPOU - zelený čaj
Značka: Manu tea
47 Kč
Ověřit dostupnost »
Jako horké léto voní, jako sladký polibek chutná. Malinovo lipový čaj vychází z delikátní kombinace japonské Senchi a...

Jako horké léto voní, jako sladký polibek chutná. Malinovo lipový čaj vychází z delikátní kombinace japonské Senchi a evropského ovoce a bylinek. Zelený čaj je symbolem přátelství, lípa odhání zlo a temné síly, malina představuje vytrvalost. Sypaný čaj Malina s lípou je tedy ideální pro posezení s přáteli, na nichž nám opravdu záleží.Kvalitní a žádaný produkt MALINA S LÍPOU – zelený jde nakoupit prostě na našich stránkách ve známé kategorii aromatizovaný zelený čaj! Nyní si můžete vybrat unikátní zboží ze zmíněné kategorie za skvělou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další kvalitní zboží od značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt MALINA S LÍPOU - zelený čaj, od společnosti Manu tea můžete pořídit právě teď u nás za super peníze. Teď za akční cenu 47 Kč.