MASALA CHAI – černý čaj, 250g

Indický čaj pro zahřátí oceníte při vyhlížení jara nebo za dlouhých podzimních odpolední. Jeho speciální složení dokáže... více informací »
MASALA CHAI - černý čaj
Značka: Manu tea
339 Kč
Ověřit dostupnost »
Indický čaj pro zahřátí oceníte při vyhlížení jara nebo za dlouhých podzimních odpolední. Jeho speciální složení dokáže...

Indický čaj pro zahřátí oceníte při vyhlížení jara nebo za dlouhých podzimních odpolední. Jeho speciální složení dokáže rozproudit krev, prohřát celé tělo, povzbudit imunitu a zahnat bakterie a viry. Je plný voňavého koření, díky kterému má velmi netuctovou vůni a ještě originálnější chuť. Pravý Masala Chai můžete podle ájúrvédského receptu ochutit mlékem, medem nebo třtinovým cukrem.
Oblíbený produkt MASALA CHAI – černý naleznete pohodlně na našem webu v kategorii aromatizovaný černý čaj! Připravili jsme vyjímečné kousky ve zmiňované sekci za extra cenu. Věhlasný výrobce Manu tea dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky ! Nové kousky každý den. To ale ovšem není vše, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené kousky značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt MASALA CHAI - černý od kvalitní společnosti Manu tea pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte jen za 339 Kč.