MASALA CHAI – černý čaj, 50g

Indický čaj pro zahřátí oceníte při vyhlížení jara nebo za dlouhých podzimních odpolední. Jeho speciální složení dokáže... více informací »
MASALA CHAI - černý čaj
Značka: Manu tea
108 Kč
Ověřit dostupnost »
Indický čaj pro zahřátí oceníte při vyhlížení jara nebo za dlouhých podzimních odpolední. Jeho speciální složení dokáže...

Indický čaj pro zahřátí oceníte při vyhlížení jara nebo za dlouhých podzimních odpolední. Jeho speciální složení dokáže rozproudit krev, prohřát celé tělo, povzbudit imunitu a zahnat bakterie a viry. Je plný voňavého koření, díky kterému má velmi netuctovou vůni a ještě originálnější chuť. Pravý Masala Chai můžete podle ájúrvédského receptu ochutit mlékem, medem nebo třtinovým cukrem. Tento oblíbený produkt je k sehnání již dnes tu ve známé sekci aromatizovaný černý čaj! Nyní můžete najít jiné produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky více produktů od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce Manu tea má k dispozici prvotřídní výrobky. za překvapivě výhodné ceny!

Tento nejprodávanější výrobek MASALA CHAI - černý čaj, od značky s dobrým jménem Manu tea jednoduše můžete najít aktuálně na našich stránkách napořád výhodně! Výhodně teď u nás za 108 Kč.