MASALA GREEN – zelený čaj, 1000g

Kdo si potrpí na skutečně netradiční čaje, neměl by Masala green minout. Jednak proto, že jeho základem je exkluzivní Gunpowder s... více informací »
MASALA  GREEN - zelený čaj
Značka: Manu tea
1 036 Kč
Ověřit dostupnost »
Kdo si potrpí na skutečně netradiční čaje, neměl by Masala green minout. Jednak proto, že jeho základem je exkluzivní Gunpowder s...

Kdo si potrpí na skutečně netradiční čaje, neměl by Masala green minout. Jednak proto, že jeho základem je exkluzivní Gunpowder s mírnou trpkostí a medovým akcentem, a také proto, že jsme k němu přidali vzácné exotické koření s citronově kafrovitou vůní a štiplavou chutí. Kardamom, anýz a muškátový oříšek zelený čaj dokonale doplňují. Doporučujeme!
Kvalitní a levný produkt MASALA GREEN – zelený lze získat právě nyní tady a teď na našem webu v populární kategorii aromatizovaný zelený čaj! Pořiďte si ostatní produkty z naší kategorie za akční cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek MASALA GREEN - zelený od oblíbené značky se zárukou kvality Manu tea můžete nakoupit aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky od 1 036 Kč.