MASALA GREEN – zelený čaj, 50g

Kdo si potrpí na skutečně netradiční čaje, neměl by Masala green minout. Jednak proto, že jeho základem je exkluzivní Gunpowder s... více informací »
MASALA  GREEN - zelený čaj
Značka: Manu tea
105 Kč
Ověřit dostupnost »
Kdo si potrpí na skutečně netradiční čaje, neměl by Masala green minout. Jednak proto, že jeho základem je exkluzivní Gunpowder s...

Kdo si potrpí na skutečně netradiční čaje, neměl by Masala green minout. Jednak proto, že jeho základem je exkluzivní Gunpowder s mírnou trpkostí a medovým akcentem, a také proto, že jsme k němu přidali vzácné exotické koření s citronově kafrovitou vůní a štiplavou chutí. Kardamom, anýz a muškátový oříšek zelený čaj dokonale doplňují. Doporučujeme! Tento designový výrobek MASALA GREEN – jde koupit právě zde tu na webu v populární sekci aromatizovaný zelený čaj. Vyhledejte si jiné kousky z této populární kategorie za rozumné peníze! Známý výrobce Manu tea vám může nabídnout kvalitní výrobky.! A to je teprve začátek!

Tento diskontní výrobek MASALA GREEN - zelený od známé kvalitní značky Manu tea snadno můžete pořídit v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Momentálně v akci za 105 Kč.