MATCHA CHINA – zelený čaj, 500g

Jak dělají japonskou Matchu čínští producenti? Moc dobře! Charakteristická chuť speciálního zeleného čaje neztrácí nic ze... více informací »
MATCHA CHINA - zelený čaj
Značka: Manu tea
1 143 Kč
Ověřit dostupnost »
Jak dělají japonskou Matchu čínští producenti? Moc dobře! Charakteristická chuť speciálního zeleného čaje neztrácí nic ze...

Jak dělají japonskou Matchu čínští producenti? Moc dobře! Charakteristická chuť speciálního zeleného čaje neztrácí nic ze své síly, snad bychom řekli, že je dokonce bohatší a robustnější. Matcha China, to jsou nejkvalitnější lístky čajovníků čínských, s něhou škubané, citlivostí sušené a s láskou mleté. Jemný zelený prášek je čistou esencí poctivosti a tradice zelených čajů. Vynikající výrobek MATCHA CHINA – zelený je k získání přímo tady na našich stránkách v oblíbené kategorii matcha. Nyní najdete parádní produkty z této rubriky v bezva akci! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od dodavatele Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek MATCHA CHINA - zelený od dodavatele se skvělou pověstí Manu tea jednoduše seženete nyní v bezva akci. Aktuálně v akci od 1 143 Kč.