MILK OOLONG, 1000g

Mléko, jak ho známe, je jemné, hladké, sametové, sladké… Jaký asi může být mléčný Oolong? Úplně stejný! Milk Oolong,... více informací »
MILK OOLONG
Značka: Manu tea
1 717 Kč
Ověřit dostupnost »
Mléko, jak ho známe, je jemné, hladké, sametové, sladké… Jaký asi může být mléčný Oolong? Úplně stejný! Milk Oolong,...

Mléko, jak ho známe, je jemné, hladké, sametové, sladké… Jaký asi může být mléčný Oolong? Úplně stejný! Milk Oolong, pochoutka z Taiwanu, má neobvykle hebkou chuť a nasládlé aroma. Pěstuje se v úchvatné přírodě plné rozeklaných kopců a zelených strání. Jeho výrobě je věnována maximální pozornost. Není tedy divu, že patří k vysoce ceněným sortám.Neodolatelný produkt máte možnost pořídit právě zde na stránkách zařazený v sekci aromatizovaný oolong. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Známý výrobce Manu tea vám nabízí špičkový sortiment. za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další kousky značky Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt MILK OOLONG, 1000g od značky s tradicí a dobrou pověstí Manu tea máte možnost sehnat aktuálně za parádní cenu. Nyní zakoupíte za 1 717 Kč.