Na zimní neduhy – bylinná směs, 1000g

Hepčí! Jak se zkracují dny a snižuje teplota, přibývá červených nosů. Někdy nepomůžou ani teplé čepice a dlouhé šály. Pak... více informací »
Na zimní neduhy - bylinná směs
Značka: Manu tea
950 Kč
Ověřit dostupnost »
Hepčí! Jak se zkracují dny a snižuje teplota, přibývá červených nosů. Někdy nepomůžou ani teplé čepice a dlouhé šály. Pak...

Hepčí! Jak se zkracují dny a snižuje teplota, přibývá červených nosů. Někdy nepomůžou ani teplé čepice a dlouhé šály. Pak přichází ke slovu bylinky. Klasické horké bylinné té si teď můžete dopřát s jablky, listy bezu, meduňky i máty, peprným fenyklem i anýzem. Do pošmourného podzimu nebo vlhkého jara značka ideál. Tento neodolatelný kousek Na zimní neduhy – bylinná směs, 1000g jde získat teď tady na našem webu v rubrice bylinný čaj! Získejte zcela nové výrobky z této oblíbené sekce za báječnou cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kousek Na zimní neduhy - bylinná od odblíbeného výrobce Manu tea můžete najít u nás nyní trvale výhodně. Akční ceny od 950 Kč.