NĚŽNÁ LIMETKA – ovocný čaj, 100g

Svěží, svěží a zase svěží! Něžná limetka je ovocný čaj, který si rádi připravíte bez ohledu na roční období. Vyniká... více informací »
NĚŽNÁ LIMETKA - ovocný čaj
Značka: Manu tea
168 Kč
Ověřit dostupnost »
Svěží, svěží a zase svěží! Něžná limetka je ovocný čaj, který si rádi připravíte bez ohledu na roční období. Vyniká...

Svěží, svěží a zase svěží! Něžná limetka je ovocný čaj, který si rádi připravíte bez ohledu na roční období. Vyniká vůní jablek, rybízu a citrónové trávy, která je umocněna kousky slaďoučké mrkve a ananasu. Lehký dotek krémové limetky už kouzlo tohoto ovocného čaje jenom podtrhuje. Popíjejte ji horkou, nebo z ní připravte ledový čaj – Něžná limetka vás nikdy nezklame.Zcela unikátní výrobek NĚŽNÁ LIMETKA – ovocný čaj, 100g jde koupit v pohodě na stránkách umístěný v sekci ovocný čaj bez ibišku! Nyní najdete podobné výrobky ve zmiňované sekci z pohodlí domova! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Manu tea dlouhodobě dodává prvotřídní produkty. za příznivé ceny!

Výjimečný produkt NĚŽNÁ LIMETKA - ovocný od kvalitní značky Manu tea naleznete právě zde trvale výhodně. Za bezkonkureční cenu 168 Kč.