OOLONG SMOOTH, 500g

Když už má být něco v naší nabídce poloviční, pak ať je to polofermentovaný čaj. Jinak nic. Kvalita je stoprocentní, chuť... více informací »
OOLONG SMOOTH
Značka: Manu tea
625 Kč
Ověřit dostupnost »
Když už má být něco v naší nabídce poloviční, pak ať je to polofermentovaný čaj. Jinak nic. Kvalita je stoprocentní, chuť...

Když už má být něco v naší nabídce poloviční, pak ať je to polofermentovaný čaj. Jinak nic. Kvalita je stoprocentní, chuť také… a aroma? To je naprosto uchvacující. Pokud jste ještě neokusili žádný z takzvaných červených čajů, pak bude Oolong smooth ten pravý, kterým začněte. Učaruje vám hladkou zemitou chutí a unikátním voňavě dřevěným aroma. Můžete si ho užívat po celý den. Diskontní produkt OOLONG SMOOTH, 500g můžete koupit rovněž tady u nás zařazený v rubrice čistý oolong! Vyhledejte si parádní produkty z této populární rubriky za extra cenu. Přední dodavatel Manu tea poskytuje velmi kvalitní výrobky za dobré ceny. Podívejte se sami.

Tento diskontní produkt OOLONG SMOOTH, 500g od značky s dlouholetou historií Manu tea jednoduše najdete zde teď právě extra se slevou. Ceny od 625 Kč.