OOLONG ŽENŠEN SUPERIOR, 1000g

Skvělý Oolong je šitý na míru všem vyznavačům wellness stylu. Přináší mimořádné zdravotní benefity pro lidi duševně... více informací »
OOLONG ŽENŠEN SUPERIOR
Značka: Manu tea
2 453 Kč
Ověřit dostupnost »
Skvělý Oolong je šitý na míru všem vyznavačům wellness stylu. Přináší mimořádné zdravotní benefity pro lidi duševně...

Skvělý Oolong je šitý na míru všem vyznavačům wellness stylu. Přináší mimořádné zdravotní benefity pro lidi duševně pracující, sportující, odpočívající i v rekonvalescenci. Oolong ženšen je kombinací skvostného polofermentovaného čaje a prospěšné byliny. Čínská lidová medicína jen pro vás!
Tento nejprodávanější produkt lze získat pohodlně tady na stránkách v populární kategorii čistý oolong! Nyní získáte skvělé produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. Věhlasná značka Manu tea dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní sortiment ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To však není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kousek OOLONG ŽENŠEN SUPERIOR, 1000g od oblíbené značky Manu tea jednoduše získáte právě teď extra se slevou. Cena již od 2 453 Kč.