ORIENTÁLNÍ KRÁSA – kvetoucí čaj, 50g

 Na první pohled malé zelené srdíčko, na druhý slisovaný čaj - a po zalití dokonalá harmonie! Formovaný čaj Orientální... více informací »
ORIENTÁLNÍ KRÁSA - kvetoucí čaj
Značka: Manu tea
359 Kč
Ověřit dostupnost »
 Na první pohled malé zelené srdíčko, na druhý slisovaný čaj - a po zalití dokonalá harmonie! Formovaný čaj Orientální...

 Na první pohled malé zelené srdíčko, na druhý slisovaný čaj – a po zalití dokonalá harmonie! Formovaný čaj Orientální krása se promění v něžnou oranžovou květinu. Oči pohladí barevnou kompozicí, čich zahalí do lehkého a svěžího aroma a chuť oblaží nasládlými květinovými tóny. Z jednoho kousku kvetoucího čaje připravíte velkou konvičku lahodného nápoje. Oblíbený a akční výrobek ORIENTÁLNÍ KRÁSA – kvetoucí čaj, můžete najít bez problémů tu na stránkách v oblíbené rubrice kvetoucí čaj! Najděte si zcela nové výrobky z naší kategorie ve výprodejové akci. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Manu tea dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment za překvapivě výhodnou cenu!

Často hledaný kus ORIENTÁLNÍ KRÁSA - kvetoucí čaj, od skvělého a známého výrobce Manu tea snadno můžete najít u nás teď napořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 359 Kč.