PU ERH BRUSINKOVÝ, 100g

Proanthocyanidiny, polyfenoly, kyselina hippurová… Že tomu nerozumíte? Ani my nejsme chemici, přesto s jistotou tvrdíme, že Pu Erh... více informací »
PU  ERH  BRUSINKOVÝ
Značka: Manu tea
127 Kč
Ověřit dostupnost »
Proanthocyanidiny, polyfenoly, kyselina hippurová… Že tomu nerozumíte? Ani my nejsme chemici, přesto s jistotou tvrdíme, že Pu Erh...

Proanthocyanidiny, polyfenoly, kyselina hippurová… Že tomu nerozumíte? Ani my nejsme chemici, přesto s jistotou tvrdíme, že Pu Erh obohacený o kousky brusinek ochrání vaše srdce, zlikviduje bakterie v močových cestách a zlepší váš dech. Potvrzují to nejen obšírné lékařské studie, ale také dlouholeté zkušenosti jeho konzumentů. A těm my věříme. Tento žádaný kus máte možnost sehnat taky tady a teď na našem webu zařazený v sekci aromatizovaný pu erh. Najděte si ještě jiné kusy z naší rubriky ve slevě! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další produkty od dodavatele Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kousek PU ERH BRUSINKOVÝ, od výrobce se zárukou kvality Manu tea jednoduše pořídíte v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nyní za 127 Kč.