PU ERH BUĎ FIT, 1000g

Buď fit! Trochu zapomenuté heslo má stále svou platnost a naléhavost. Být zdravý je nejen moc fajn, je to základní předpoklad... více informací »
PU ERH  BUĎ FIT
Značka: Manu tea
1 189 Kč
Ověřit dostupnost »
Buď fit! Trochu zapomenuté heslo má stále svou platnost a naléhavost. Být zdravý je nejen moc fajn, je to základní předpoklad...

Buď fit! Trochu zapomenuté heslo má stále svou platnost a naléhavost. Být zdravý je nejen moc fajn, je to základní předpoklad plnohodnotného života. Podpořte své zdraví. Až se vrátíte z fitka, běhu nebo plavání, uvařte si Buď Fit Pu Erh. A pokud vám zrovna na pohyb nezbývá čas nebo síly, dejte si čaj dvakrát denně. Jeho vitaminy, minerály a antioxidanty vás postaví na nohy! Diskontní produkt PU ERH BUĎ FIT, 1000g lze sehnat rovnou na našem webu v oblíbené sekci čistý pu erh. Máme pro vás ještě další výrobky z této rubriky za super peníze! V očích zákazníků populární výrobce Manu tea vám může nabídnout vynikající výrobky za super peníze. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Oblíbený a kvalitní produkt PU ERH BUĎ od našeho výrobce Manu tea jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě za skvělou cenu. Pouze nyní za 1 189 Kč.