PU ERH BUĎ FIT, 250g

Buď fit! Trochu zapomenuté heslo má stále svou platnost a naléhavost. Být zdravý je nejen moc fajn, je to základní předpoklad... více informací »
PU ERH  BUĎ FIT
Značka: Manu tea
378 Kč
Ověřit dostupnost »
Buď fit! Trochu zapomenuté heslo má stále svou platnost a naléhavost. Být zdravý je nejen moc fajn, je to základní předpoklad...

Buď fit! Trochu zapomenuté heslo má stále svou platnost a naléhavost. Být zdravý je nejen moc fajn, je to základní předpoklad plnohodnotného života. Podpořte své zdraví. Až se vrátíte z fitka, běhu nebo plavání, uvařte si Buď Fit Pu Erh. A pokud vám zrovna na pohyb nezbývá čas nebo síly, dejte si čaj dvakrát denně. Jeho vitaminy, minerály a antioxidanty vás postaví na nohy!Žádaný kousek je k získání přímo u nás v oblíbené rubrice čistý pu erh! Nyní koupíte akční produkty z naší sekce snadno online! Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další skvělé zboží od výrobce Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Manu tea má v nabídce špičkové zboží. za mimořádně nízké ceny. Přesvědčte se!

Diskontní výrobek PU ERH BUĎ FIT, od výrobce Manu tea lze zakoupit na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu. V současnosti za 378 Kč.