PU ERH SAMETOVÉ POLÍBENÍ, 1000g

Jakostní Pu Erh prošpikovaný brusinkami, rybízem a malinami nikdy nepijte sami. Hned po prvním doušku se totiž o famózní zážitek... více informací »
PU  ERH  SAMETOVÉ POLÍBENÍ
Značka: Manu tea
1 143 Kč
Ověřit dostupnost »
Jakostní Pu Erh prošpikovaný brusinkami, rybízem a malinami nikdy nepijte sami. Hned po prvním doušku se totiž o famózní zážitek...

Jakostní Pu Erh prošpikovaný brusinkami, rybízem a malinami nikdy nepijte sami. Hned po prvním doušku se totiž o famózní zážitek budete chtít podělit. Třeba prostřednictvím sametově ovocného políbení. Červený čaj vyráběný podle tajných receptur jsme promíchali s velkými, mrazem sušenými kousky zralého ovoce. Nouze tedy nebude ani o vitaminy! Tento nejprodávanější produkt PU ERH SAMETOVÉ POLÍBENÍ, 1000g jde pořídit bezstarostně tu na našem webu ve známé sekci aromatizovaný pu erh! Připravili jsme pro vás vyjímečné kousky ve zmíněné sekci za báječnou cenu. To však není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt PU ERH SAMETOVÉ POLÍBENÍ, od populární značky Manu tea je k sehnání právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu. Cenově vychází na 1 143 Kč.