PU ERH VIŠŇOVO RUMOVÝ, 100g

Višně a rum, to je kombinace, která nenechá v klidu nejednu dámu či pána. Luxusní mlsání po obědě nebo při náročné práci... více informací »
PU ERH VIŠŇOVO RUMOVÝ
Značka: Manu tea
127 Kč
Ověřit dostupnost »
Višně a rum, to je kombinace, která nenechá v klidu nejednu dámu či pána. Luxusní mlsání po obědě nebo při náročné práci...

Višně a rum, to je kombinace, která nenechá v klidu nejednu dámu či pána. Luxusní mlsání po obědě nebo při náročné práci vždycky zlepší náladu. Zkuste ho v tekuté a navíc super zdravé podobě! Tradiční královský čaj v obležení šťavnatých višní naložených v rumu vám bude chutnat bez ohledu na roční dobu. Horký oceníte po návratu z koulovačky, studený vás osvěží na letním pikniku. Akční a ve slevě kousek PU ERH VIŠŇOVO RUMOVÝ, 100g je k sehnání právě teď tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii aromatizovaný pu erh. Vyberte si zcela nové produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci. Tato značka Manu tea vám může nabídnout špičkové zboží. za mimořádně nízké ceny! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Manu tea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kousek PU ERH VIŠŇOVO RUMOVÝ, značky Manu tea jde získat již dnes výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 127 Kč.