PU ERH VIŠŇOVO RUMOVÝ, 500g

Višně a rum, to je kombinace, která nenechá v klidu nejednu dámu či pána. Luxusní mlsání po obědě nebo při náročné práci... více informací »
PU ERH VIŠŇOVO RUMOVÝ
Značka: Manu tea
386 Kč
Ověřit dostupnost »
Višně a rum, to je kombinace, která nenechá v klidu nejednu dámu či pána. Luxusní mlsání po obědě nebo při náročné práci...

Višně a rum, to je kombinace, která nenechá v klidu nejednu dámu či pána. Luxusní mlsání po obědě nebo při náročné práci vždycky zlepší náladu. Zkuste ho v tekuté a navíc super zdravé podobě! Tradiční královský čaj v obležení šťavnatých višní naložených v rumu vám bude chutnat bez ohledu na roční dobu. Horký oceníte po návratu z koulovačky, studený vás osvěží na letním pikniku.
Designový produkt lze koupit přímo tady na našem webu zařazený v rubrice aromatizovaný pu erh! Máme pro vás podobné produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Manu tea vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.!

Povedený produkt PU ERH VIŠŇOVO RUMOVÝ, od našeho výrobce Manu tea snadno můžete získat právě teď za super cenu. Nyní pořídíte jen za 386 Kč.