RELAX – ovocný čaj, 10g

Bacha, stres! Číhá na nás za každým rohem. Ráno děti vypatlají celou pastu na umyvadlo, dopolední porada nahrne další pracovní... více informací »
RELAX - ovocný čaj
Bacha, stres! Číhá na nás za každým rohem. Ráno děti vypatlají celou pastu na umyvadlo, dopolední porada nahrne další pracovní...

Bacha, stres! Číhá na nás za každým rohem. Ráno děti vypatlají celou pastu na umyvadlo, dopolední porada nahrne další pracovní úkoly, manžel zapomene vyzvednout lístky na večerní divadlo a vy si ulomíte podpatek na jediných slušných lodičkách. Jak z toho ven? Otevřete sáček s ovocným sypaným čajem, přivoňte, nasypte do konvičky, zalijte, ochutnejte a… relaxujte!
Tento akční a ve slevě výrobek RELAX – ovocný čaj, získáte bez problémů tady na našem webu umístěný v kategorii ovocný čaj s ibiškem! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. Významná značka Manu tea nabízí vynikající výrobky. se zárukou! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus RELAX - ovocný čaj, od našeho známého výrobce Manu tea můžete koupit právě nyní na našich stránkách napořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 47 Kč.