ROOIBOS LIMETKA, 500g

Vskutku deliciózní! Rooibos Limetka je bestsellerem mezi osvěžujícími nekofeinovými nápoji. A to nejen pro nás, ale hlavně pro... více informací »
ROOIBOS LIMETKA
Značka: Manu tea
473 Kč
Ověřit dostupnost »
Vskutku deliciózní! Rooibos Limetka je bestsellerem mezi osvěžujícími nekofeinovými nápoji. A to nejen pro nás, ale hlavně pro...

Vskutku deliciózní! Rooibos Limetka je bestsellerem mezi osvěžujícími nekofeinovými nápoji. A to nejen pro nás, ale hlavně pro spoustu dospělých i dětí, kteří si ho oblíbili. Po návratu z lyžovačky výborně zahřeje promrzlé sportovce, o prázdninách na chalupě parádně osvěží. Ať už ho vyzkoušíte horký nebo ledový, vždycky vás potěší.
Tento výjimečný kousek ROOIBOS LIMETKA, 500g lze získat také tu na webu umístěný v rubrice aromatizovaný rooibos. Nyní můžete najít ještě jiné zboží z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. To není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek ROOIBOS LIMETKA, 500g od skvělého a známého výrobce Manu tea jednoduše naleznete právě za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 473 Kč.