ROOIBOS OSVĚŽUJÍCÍ ZÁŽITEK BIO, 1000g

Dokonalá volba pro malé děti i těhotné a kojící ženy! Sypaný čaj s Rooibosem je nabitý vitaminy, přirozeně bezkofeinový a... více informací »
ROOIBOS OSVĚŽUJÍCÍ ZÁŽITEK BIO
Značka: Manu tea
1 116 Kč
Ověřit dostupnost »
Dokonalá volba pro malé děti i těhotné a kojící ženy! Sypaný čaj s Rooibosem je nabitý vitaminy, přirozeně bezkofeinový a...

Dokonalá volba pro malé děti i těhotné a kojící ženy! Sypaný čaj s Rooibosem je nabitý vitaminy, přirozeně bezkofeinový a luxusně chutný. Není tak těžké zjistit, proč. V tmavě oranžovém nálevu snadno rozpoznáte exotické mango a ananas i mírně oříškový Rooibos. Výsledná kompozice sklízí ovace u Manuaků všech věkových kategorií.
Hodně oblíbený produkt ROOIBOS OSVĚŽUJÍCÍ ZÁŽITEK BIO, 1000g seženete právě zde na webu v sekci aromatizovaný rooibos! Podívejte se na jiné produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Přední výrobce Manu tea svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty za mimořádně nízkou cenu. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To však není vše, máme toho více. Máme v nabídce také další kousky značky Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt ROOIBOS OSVĚŽUJÍCÍ ZÁŽITEK BIO, od dodavatele s dlouholetou historií Manu tea snadno pořídíte aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 1 116 Kč.