ROOIBOS POMERANČOVÝ, 500g

Pomeranč na našich stolech tak zdomácněl, že kolem něj možná mnohdy procházíme bez povšimnutí. A to je škoda! Nejen, že má... více informací »
ROOIBOS POMERANČOVÝ
Značka: Manu tea
468 Kč
Ověřit dostupnost »
Pomeranč na našich stolech tak zdomácněl, že kolem něj možná mnohdy procházíme bez povšimnutí. A to je škoda! Nejen, že má...

Pomeranč na našich stolech tak zdomácněl, že kolem něj možná mnohdy procházíme bez povšimnutí. A to je škoda! Nejen, že má famózní vůni, ale obsahuje i řadu skvělých a blahodárných látek. Pomáhají nám překonat nachlazení, vylepšit trávení a odolávat stresu. Už svým vzhledem evokuje pomeranč pozitivní a usměvavou náladu. No uznejte – je jako sluníčko!
Hodně prodávaný produkt ROOIBOS POMERANČOVÝ, 500g je k získání také tady u nás ve známé sekci aromatizovaný rooibos. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za akční cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele Manu tea. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt ROOIBOS POMERANČOVÝ, 500g s pečetí kvality od značky Manu tea pohodlně získáte právě nyní na našich stránkách v bezva akci. Ceny od 468 Kč.