ROOIBOS PŘÍRODNÍ POMERANČ, 50g

Toto je čaj, který má 5P – je Přírodní, Pomerančový, Předobrý, Potěší a Pomůže. Zvládnete s ním podzimní depku, zimní... více informací »
ROOIBOS PŘÍRODNÍ POMERANČ
Značka: Manu tea
107 Kč
Ověřit dostupnost »
Toto je čaj, který má 5P – je Přírodní, Pomerančový, Předobrý, Potěší a Pomůže. Zvládnete s ním podzimní depku, zimní...

Toto je čaj, který má 5P – je Přírodní, Pomerančový, Předobrý, Potěší a Pomůže. Zvládnete s ním podzimní depku, zimní mrazy, jarní únavu i letní vedra. Jeho aroma vás zanese do pomerančových hájů, kde svítí sluníčko, poletují barevní motýli a v dálce šumí moře. Nechejte se jím kolébat, prožijte chvilku naplněnou klidem a harmonií.
Diskontní kousek lze nakoupit prostě tady na našich stránkách ve známé rubrice aromatizovaný rooibos! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! U zákazníků oblíbená značka Manu tea může nabídnout prvotřídní zboží.!

Tento nejprodávanější kousek ROOIBOS PŘÍRODNÍ POMERANČ, 50g od top výrobce Manu tea pohodlně získáte na našich stránkách teď za parádní cenu. Výhodně teď u nás za 107 Kč.