ROOIBOS RAKYTNÍKOVÝ KRÉM, 10g

Jeden pochází ze severní polokoule, druhý z jižní. Jeden dorůstá šesti metrů, druhý dosáhne sotva velikosti školáka. Jeden... více informací »
ROOIBOS RAKYTNÍKOVÝ KRÉM
Značka: Manu tea
45 Kč
Ověřit dostupnost »
Jeden pochází ze severní polokoule, druhý z jižní. Jeden dorůstá šesti metrů, druhý dosáhne sotva velikosti školáka. Jeden...

Jeden pochází ze severní polokoule, druhý z jižní. Jeden dorůstá šesti metrů, druhý dosáhne sotva velikosti školáka. Jeden milujeme pro šťavnaté plody, druhý nám učaroval jehlicovitými listy. Už víte? Rakytník a Rooibos – to jsou hlavní představitelé mámivé hry o souznění, zdraví a šťastné vzájemnosti. Protiklady se přitahují…
Kvalitní produkt ROOIBOS RAKYTNÍKOVÝ KRÉM, 10g pořídíte právě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii rooibos! Nyní najdete ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii v akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více produktů od výrobce Manu tea. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Manu tea vyrábí skvělé zboží. za báječnou cenu! Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Velmi oblíbený produkt ROOIBOS RAKYTNÍKOVÝ KRÉM, 10g od našeho předního výrobce Manu tea jde sehnat právě teď v nabídce za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 45 Kč.