ROOIBOS RAKYTNÍKOVÝ KRÉM, 50g

Jeden pochází ze severní polokoule, druhý z jižní. Jeden dorůstá šesti metrů, druhý dosáhne sotva velikosti školáka. Jeden... více informací »
ROOIBOS RAKYTNÍKOVÝ KRÉM
Značka: Manu tea
92 Kč
Ověřit dostupnost »
Jeden pochází ze severní polokoule, druhý z jižní. Jeden dorůstá šesti metrů, druhý dosáhne sotva velikosti školáka. Jeden...

Jeden pochází ze severní polokoule, druhý z jižní. Jeden dorůstá šesti metrů, druhý dosáhne sotva velikosti školáka. Jeden milujeme pro šťavnaté plody, druhý nám učaroval jehlicovitými listy. Už víte? Rakytník a Rooibos – to jsou hlavní představitelé mámivé hry o souznění, zdraví a šťastné vzájemnosti. Protiklady se přitahují…
Velmi oblíbený produkt je k sehnání ještě na našem webu ve známé sekci aromatizovaný rooibos. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, mrkněte také na další skvělé zboží od značky Manu tea. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný kus ROOIBOS RAKYTNÍKOVÝ KRÉM, 50g od skvělého a známého výrobce Manu tea snadno můžete sehnat nyní opravdu levně. Zrovna teď v akci za 92 Kč.