ROOIBOS SWASILAND, 1000g

Stejně, jako Swasiland řídí král Mswati III., tak tomuto sypanému čaji vládne Rooibos. Není náhoda, že jsme pro jeho... více informací »
ROOIBOS SWASILAND
Značka: Manu tea
905 Kč
Ověřit dostupnost »
Stejně, jako Swasiland řídí král Mswati III., tak tomuto sypanému čaji vládne Rooibos. Není náhoda, že jsme pro jeho...

Stejně, jako Swasiland řídí král Mswati III., tak tomuto sypanému čaji vládne Rooibos. Není náhoda, že jsme pro jeho pojmenování vybrali nejmenší jihoafrickou zemi. Je stejně pestrá, divoká a nespoutaná jako naše směs ovoce, oříšků a bylin. Mohlo by se zdát, že mango a měsíček nebo ananas a peprmint jsou podivné kombinace, ale opak je pravdou. Věřte nám!Vysoce kvalitní výrobek ROOIBOS SWASILAND, 1000g máte možnost nakoupit právě tady na našem webu v oblíbené rubrice aromatizovaný rooibos. Nyní získáte parádní produkty z této populární sekce za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Manu tea dlouhodobě nabízí vynikající sortiment . Náš sortiment je široký, máme v nabídce další kvalitní zboží od výrobce Manu tea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus ROOIBOS SWASILAND, 1000g od společnosti se zárukou kvality Manu tea jednoduše můžete pořídit v naší aktuální nabídce levně! Cenově vychází na 905 Kč.